O Ses Türkiye 1.Bölüm Fragmanı 7 Ekim Cumartesi

O Ses Türkiye 1.Bölüm Fragmanı 7 Ekim Cumartesi

37
0

O Ses Türkiye 1.Bölüm Fragmanı 7 Ekim Cumartesi  TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan O Ses Türkiye yeni sezonuyla 7 ekim cumartesi akşamı yayınlanıyor. 1.bölüm fragmanı yayınlanan O Ses Türkiye ile ilgili gelişmeler sizlerle..

 

Acun Ilıcalı’nın sunumunu ve yapımcılığını gerçekleştirdiği O Ses Türkiye yepyeni bir sezona merhaba diyor. İlk günden bu yana aynı reyting oranlarında seyreden ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan O Ses Türkiye uzun bir aranın ardından sonra 7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de başlayacak.

1.bölüm fragmanı yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının fragmanı da yayınlandı. Oldukça keyifli anlar yaşanan O Ses Türkiye’nin 1.bölümünde yeni jüri üyesi olarak programa dahil olan Yıldız Tilbe sesiyle yarışmaya damga vuracak.

Yıllar önce çıkış parçası olan Delikanlım’ı seslendirecek olan Yıldız Tilbe’nin keyifli anları da O Ses Türkiye’ye damga vuracak diyebiliriz.

Her sene birbirinden yetenekli seslerin ön plana çıktığı ve birinci olmak için mücadele verdiği O Ses Türkiye yarışması yine Şubat- Mart aylarına kadar nefes kesen bir periyot içerisinde yayında olacak ve bizler de sizlerle birlikte O Ses Türkiye ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

O Ses Türkiye  7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de TV8’de!