O Ses Türkiye 2.Bölüm Fragmanı 8 Ekim Pazar

O Ses Türkiye 2.Bölüm Fragmanı 8 Ekim Pazar

98

O Ses Türkiye 2.Bölüm Fragmanı 8 Ekim Pazar TV8 ekranlarının en çok izlenen programları arasında yer alan O Ses Türkiye ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Yeni sezonu başlayan programı 2.bölümü ise 8 ekim Pazar akşamı yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan O Ses Türkiye programının yeni sezonu başladı. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye yarışmasında bu sene jüri üyelerinde değişikliğe gidildi.

Geçtiğimiz sezon Ebru Gündeş’in yerine programa dahil olan Sibel Can O Ses Türkiye’den ayrıldı ve onun yerine gelen isim ise parçaları ile hafızalara kazınan Yıldız Tilbe oldu.

Öte yandan diğer değişiklik ise Özoğuz kardeşlerden geldi. Athena grubunun Özoğuz kardeşleri olan Gökhan Özoğuz  ve Hakan Özoğuz bu sezon Hakan’ın ayrılmasının ardından ayrı düştüler. Sadece Gökhan Özoğuz olacak.

İlk bölümü ile 7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanan O Ses Türkiye’de 7.sezona giriş yapıldı. Bir çok yetenekli ismin boy gösterdiği ve Türk müzik dünyasına katılmasına önemli pay sahibi olan O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezon ilk bölümünde oldukça keyifli anlar yaşandı ve Yıldız Tilbe seslendirdiği şarkılarla geceye damgasını vurdu.

O Ses Türkiye programı yeni bölümü ile 8 Ekim Cumartesi akşamı TV8’de!