O Ses Türkiye 3.Bölüm Fragmanı 10 Ekim Salı

O Ses Türkiye 3.Bölüm Fragmanı 10 Ekim Salı

66

O Ses Türkiye 3.Bölüm Fragmanı 10 Ekim Salı TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden O Ses Türkiye programı ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Yeni sezona merhaba diyen ve her bölümü keyifle takip edilen O Ses Türkiye 3.bölüm ile 10 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de yayınlanacak. İşte yeni bölüm fragmanı ve haberimizin detayları..

 

Ülkemizin beğeni ile takip edilen yarışma programları arasında yer alan O Ses Türkiye’de yeni sezon heyecanı yaşanmaya devam ediyor. O Ses Türkiye’nin 7.sezonunda en çok dikkat çeken detaylarından bir tanesi de Yıldız Tilbe’nin yarışmaya katılması oldu.

Seslendirdiği parçalarla hafızalarda yer edinen ve ülkemizde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Yıldız Tilbe O Ses Türkiye’den ayrılan Sibel Can’ın yerine yarışmaya dahil oldu.

İlk olarak 7 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan O Ses Türkiye ardından 8 Ekim Pazar akşamı 2.bölümü ile ekranlarda oldu. Birbirinden yetenekli isimleri izleme fırsatı bulduğumuz ve oldukça keyifli sohbetlerin geçtiği O Ses Türkiye programı 10 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de TV8 ekranlarında olacak.

Gün geçtikçe heyecanın artacağı düelloların olacağı O Ses Türkiye ile ilgili gelişmeleri ve daha fazlasını sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.