O Ses Türkiye Gökhan Evlimi Kaç Yaşında Çocuğu Varmı

O Ses Türkiye Gökhan Evlimi Kaç Yaşında Çocuğu Varmı

154

O Ses Türkiye Gökhan Evlimi Kaç Yaşında Çocuğu Varmı.

O Ses Türkiye yarışması jüri üyelerinden olan Athena Gökhan her zamanki sevecenliği ile izleyicilere ekranlardan pozitif enerjisini saçmaya devam ediyor. Gökhan Oğuz’un bilinmeyenleri ve ailesi hakkında bilgileri sizler için araştırdık. Athena Gökhan’ın hayatı ve biyografisi merak edenler için sayfamızda yer alıyor. Athena Gökhan’ın eşi ve çocuğu ile ilgili bilinmeyen gerçekleri sizler için hazırladık.

O Ses Türkiye yarışmasının en gözde güllerinden olan Gökhan Özoğuz’un ikiz kardeşi ve Athena grubunun gitaristi olan Hakan Özoğuz, Mayıs ayından beri dünya evine girdi. Hakan Selin Özoğuz çifti önceki akşam Fenerbahçe’de bulunan bir mekanda evlilik hayatına ilk adımlarını attı düğünlerine çiftin ailesi ve Yakın dostları da teşrif ettiler. Gökhan Özoğuz düğüne eşi Melis Özoğuz ve 2 yaşında olan dünyalar tatlısı Ayşe Derya ile katıldı Ayşe’nin kendisine benzediği gözlerden kaçmadı.

Düğün boyunca babasının kucağından inmeyen Ayşe Derya adeta davetlilere maskotu haline geldi. Gökhan Özoğuz ve yakın arkadaşları düğündeki farklı giyim tarzları ile yine herkesin dikkatini üzerine toplamayı başardı.

Melis ülken kimdir

Magazin dünyasında çok fazla adını duymadığımız Melis ülken 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 24 yaşındaki güzel bayan 1.65 boyundadır Gökhan Özoğuz ile geçtiğimiz yıl 28 Aralık günü hayatını birleştirdi. Düğünlerini sade bir nikah şeklinde yaptı. Evlilik törenine onlarca ünlü isim katıldı. Melis ülkenin mesleğin stüdyo Momo şirketinin pazarlama müdürlüğüdür.