O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Kimdir Yaşı Biyografisi

O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Kimdir Yaşı Biyografisi

389 views

O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Kimdir Yaşı Biyografisi TV8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından olan O Ses Türkiye ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Yeni sezonda yer alacak olan jüri üyelerinden olan Gökhan Özoğuz ile ilgili merak edilenler sizlerle..

 

TV8 ekranlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan  O Ses Türkiye yeni sezonu ile 7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de sevenlerine merhaba diyecek.  Yeni sezonda Yıldız Tilbe’nin de yer alacağı O Ses Türkiye’nin vazgeçilmez jürilerinden olan Gökhan Özoğuz’u sizler için yakından tanıdık. İşte Özoğuz ile ilgili bilgiler;

 

O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Kimdir Yaşı Biyografisi

Gökhan Özoğuz 11 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’un Fenerbahçe semtinde dünyaya gelmiştir. Aslen Gaziantepli olan Gökhan Özoğuz’un babası 2007 yılında vefat etmiştir.

15 yaşında gitar çalmaya başlayan Gökhan Özoğuz ülkemizin sevilen müzik grupları arasında yer alan Athena grubunun solistidir. 2004 yılında ülkemizi Eurovision şarkı yarışmasında temsil eden Athena dördüncü olmuştur.

12 Dev Adam şarkısı ile A Milli Basketbol Takımımız için önemli bir destek olan Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz ikiz kardeş ile birlikte 2006 yılında Londra’ya 4 yıllığına gitti.

28 Aralık 2012 tarihinde Melis Ülken ile dünya evine giren Gökhan Özoğuz’un 3 Temmuz 2013 tarihinde ise Ayşe Derya isminde bir kızı olmuştur.

2013-2014 yayın döneminde O Ses Türkiye’ye katılan Gökhan Özoğuz yeni sezonda da yer alacaktır.