O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Ne Kadar Kazanıyor Gökhan’ın Maaşı

O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Ne Kadar Kazanıyor Gökhan’ın Maaşı

337 views
O Ses Türkiye Sunucusu Saadet Kimdir?

O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Ne Kadar Kazanıyor Gökhan’ın Maaşı Birbirinden yetenekli sesleri izlediğimiz ve her bölümü merakla takip edilen O Ses Türkiye 7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de başlayacak. Programın jüri üyelerinden olan Gökhan Özoğuz’un maaşı ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Acun Ilıcalı ile birlikte her sene yükselen yıldızı ile ekranların vazgeçilmezleri arasında yer alan O Ses Türkiye yarışmasında yeni sezon heyecanı yaşanıyor. Her bölümü merakla takip edilen O Ses Türkiye’nin yeni sezonu ise 7 Ekim Cumartesi akşamı başlayacak.

Yeni sezonuyla hayranlarının karşısında olacak O Ses Türkiye yarışmasının öne çıkan isimleri arasında yer alan Gökhan Özoğuz’un ne kadar kazandığını sizler için hazırladık.

 

O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Ne Kadar Kazanıyor Gökhan’ın Maaşı

Athena grubuyla başarıdan başarıya koşan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye yarışmasında da ön plana çıkan isimler arasında yer alıyor. O Ses Türkiye’de beraber yürüdüğü yarışmacılarla şampiyonluk yaşamasını bilen Gökhan Özoğuz hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi ne kadar kazandığı sorusu oldu şüphesiz.

Gökhan Özoğuz’un yeni sezonda ne kadar kazandığı sorusu henüz netlik kazanmadı. Geçtiğimiz sezon kardeşi Hakan Özoğuz ile birlikte toplamda 90 bin TL kazanan Gökhan Özoğuz’un bu sene tek başına ne kadar kazanacağı açıklanmadı.