O Ses Türkiye Hadise Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

O Ses Türkiye Hadise Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

225 views

O Ses Türkiye Hadise Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi TV8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından olan O Ses Türkiye yeni sezonuna 7 Ekim Cumartesi akşamı merhaba diyor. Programın sevilen jüri üyelerinden olan Hadise ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Yeni sezonu merakla beklenen ve yapımcılığını ise Acun Medya’nın üstlendiği O Ses Türkiye yarışması geri dönüyor! Yeni sezonda O Ses Türkiye’de jüri üyesi koltuğunda Hadise, Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Yıldız Tilbe’yi göreceğiz.

7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de başlayacak olan O Ses Türkiye’nin jüri üyelerinden olan Hadise ile ilgili merak edilenler şu şekilde;

 

O Ses Türkiye Hadise Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Hadise 1985 yılında Belçika’da dünyaya gelmiştir. Ekonomi ve çağdaş diller eğitimi aldıktan sonra tamamen müziğe yönelmeye karar veren Hadise’ye ailesi de bu konu için destek olmuştur.

2003 yılında Belçika’nın Popstar yarışması olan Idool isimli yarışmada finale kanal 10 isimden bir tanesi olan Hadise 2005 yılında Stir Me Up isimli şarkısı ile önemli bir çıkış yakalamıştır.

13 Ocak 2006’da Ain’t No Love Lost isimli parçasını müzik severlerin beğenisine sunan Hadise 2009 yılında Moskova’da düzenlenen Eurovision’da Türkiye’yi temsil etmiştir. Düm Tek Tek isimli şarkısı ile dördüncü sırada bitiren Hadise 2011 yılında O Ses Türkiye’nin jüri üyelerinden bir tanesi olmuştur.