O Ses Türkiye Hadise Ne Kadar Kazanıyor Maaşı

O Ses Türkiye Hadise Ne Kadar Kazanıyor Maaşı

279 views

O Ses Türkiye Hadise Ne Kadar Kazanıyor Maaşı  TV8 ekranlarının en çok izlenenleri arasında yer alan O Ses Türkiye yeni sezonu 7 Ekim Cumartesi akşamı sevenlerine merhaba diyor. Jüri üyeleri arasında yer alan Hadise’nin maaşı ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de başlayacak olan O Ses Türkiye ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye’de bu sene jüri üyesi koltuğunda Hadise, Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Yıldız Tilbe oturacak.

Her bölümü merakla takip edilen ve yayınlandığı her sezon ekranlara damga vuran O Ses Türkiye yarışması bu sene 7.sezonu ile açılacak. O Ses Türkiye yarışmasının en çok merak edilen sorularından bir tanesi de jüri üyelerinin ne kadar kazandığı sorusu oldu.

Jüri üyeleri arasında yer alan ve son olarak geçtiğimiz sezon şampiyon olan Hadise’nin O Ses Türkiye’de kazandığı miktar ile ilgili sorunun cevabı şu şekilde;

 

O Ses Türkiye Hadise Ne Kadar Kazanıyor Maaşı

O Ses Türkiye’nin sevilen isimlerinden olan Hadise bu sene de jüri üyesi koltuğunda yer alacak. Sesi ve güzelliği ile büyüleyen Hadise bu sezon O Ses Türkiye yarışmasından haftalık 85 bin TL kazanacak. Bu da aylık 340 bin TL olacak.