O Ses Türkiye Hakan Neden Yok Hakan Özoğuz Ayrıldı mı?

O Ses Türkiye Hakan Neden Yok Hakan Özoğuz Ayrıldı mı?

369 views

O Ses Türkiye Hakan Neden Yok Hakan Özoğuz Ayrıldı mı? 7 Ekim Cumartesi akşamı başlayacak olan O Ses Türkiye yarışmasından bilgiler ve en çok aratılanları, merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Programda jüri üyeliği yapan Hakan Özoğuz ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Acun Ilıcalı öncülüğü ile ülkemize giren formatlar arasında yer alan ve yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği O Ses Türkiye yarışmasında yeni sezon heyecanı yaşanıyor. 6 sezon yayınlanan ve 7. Sezonu ile sevenlerine merhaba demeye hazırlanan O Ses Türkiye yarışmasında önemli değişiklikler olacak. Bu değişikliklerden bir tanesi de jüri üyesi olan Hakan Özoğuz’un O Ses Türkiye yarışmasında yer almayacak olması.

Athena grubunun önemli isimleri arasında yer alan Hakan Özoğuz kardeşi Gökhan Özoğuz ile birlikte jüri üyesi olarak yer almış ve O Ses Türkiye’ye renk katmıştı.

 

O Ses Türkiye Hakan Neden Yok Hakan Özoğuz Ayrıldı mı?

O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda yer almayacak olan Hakan Özoğuz’un Acun Ilıcalı’nın aldığı radikal karar ile birlikte O Ses Türkiye’den ayrıldığı belirtiliyor. Bir diğer iddia ise Hakan Özoğuz’un O Ses Türkiye’nin çekim temposundan ve diğer işlerinin temposundan dolayı O Ses Türkiye’den ayrıldığı belirtiliyor.

O Ses Türkiye’de bu sezon jüri üyeleri Gökhan Özoğuz, Hadise, Murat Boz ve Yıldız Tilbe olacak.