O Ses Türkiye Hangi Günler Yayınlanıyor

O Ses Türkiye Hangi Günler Yayınlanıyor

432 views

O Ses Türkiye Hangi Günler Yayınlanıyor TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan O Ses Türkiye ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 7 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan O Ses Türkiye’nin hangi günler yayınlandığı ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Acun Ilıcalı’nın sunumunu ve yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye yarışması ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni sezona 7 Ekim Cumartesi günü merhaba diyen O Ses Türkiye yarışmasında Gökhan, Murat Boz, Hadise ve Yıldız Tilbe jüri üyesi olacak.

Yeni sezonunda da reytinglerde üst sıralarda yer almayı hedefleyen O Ses Türkiye yarışmasının hangi günler yayınlanacağı sorusunun cevabını sizler için yanıtladık.

 

O Ses Türkiye Hangi Günler Yayınlanıyor

Geçtiğimiz 6 sezonda Show Tv, Star Tv gibi kanallarda yayınlanan ve TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşıyoruz. O Ses Türkiye yarışması 7 ekim cumartesi akşamı başladı.

O Ses Türkiye TV8’in yeni yayın döneminde ilk olarak cumartesi, Pazar ve pazartesi akşamı yayınlanması bekleniyor. Çeyrek final, düellolar gibi eşleşmeler geldiği zaman yayın günlerinin artması beklenen O Ses Türkiye ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.