O Ses Türkiye Hangi Kanalda Yayınlanacak

O Ses Türkiye Hangi Kanalda Yayınlanacak

349 views

O Ses Türkiye Hangi Kanalda Yayınlanacak Acun Ilıcalı ayrıcalığı ile Türk televizyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan O Ses Türkiye ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. O Ses Türkiye’nin yeni sezonu başladı ve hangi kanalda yayınlanacak sorusunun cevabı sizlerle!

 

Yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Acun Ilıcalı’nın üstlendiği O Ses Türkiye yarışmasında yeni sezon heyecanı başladı. Birbirinden yetenekli isimlerin yer aldığı ve büyük ödüle uzanmak için mücadele gösterdikleri O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezonu 7 Ekim Cumartesi akşamı coşkulu bir şekilde başladı.

Yeni sezonda O Ses Türkiye yarışmasında Yıldız Tilbe fırtınası esecek. Sev ama sevilme, Delikanlım gibi birden fazla sevilen parçası ile gönüllere taht kuran Yıldız Tilbe yeni sezonda O Ses Türkiye yarışmasında olacak.

O Ses Türkiye Hangi Kanalda Yayınlanacak

Her bölümü merakla takip edilen O Ses Türkiye bundan önce Star TV, Show Tv gibi kanallarda yayınlanmıştı. Acun Ilıcalı’nın TV8’i satın almasının ardından TV8’e geçen O Ses Türkiye yeni sezonda da TV8 ekranlarında olacak.

İlk bölümü ile 7 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan O Ses Türkiye yarışması cumartesi, Pazar ve pazartesi akşamları ekranlarda olacak. O Ses Türkiye yarışmasında aynı zamanda Hakan Özoğuz ve Sibel Can da ayrılan isimler arasında oldular.