O Ses Türkiye Murat Boz Ne Kadar Kazanıyor Maaş Alıyor?

O Ses Türkiye Murat Boz Ne Kadar Kazanıyor Maaş Alıyor?

353 views

O Ses Türkiye Murat Boz Ne Kadar Kazanıyor Maaş Alıyor? TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen O Ses Türkiye ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Programın jüri üyeleri arasında yer alan Murat Boz’un ne kadar kazandığı ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye yarışması 7.sezonu ile birlikte sevenlerine 7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de merhaba diyecek. Yarışmacıların büyük ödüle uzanmak için büyük mücadele verecekleri O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyelerinden bir tanesi de Murat Boz olacak.

Yeni yılın Şubat- Mart ayına kadar sürecek bu serüvende jüri üyeleri ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de ne kadar kazandıkları sorusu oluyor. Bizler de bu sorunun cevabını sizler için hazırlıyor. Bu isimlerden bir tanesi olan Murat Boz’un ne kadar kazandığı sorusunun cevabı sizler için hazırlanmış durumda.

 

O Ses Türkiye Murat Boz Ne Kadar Kazanıyor Maaş Alıyor?

O Ses Türkiye yarışmasının öne çıkan jüri üyeleri arasında yer alan Murat Boz ülkemizin güçlü sesleri arasında yer alıyor. Seslendirdiği parçalar ve jest mimikleri ile gönüllere taht kuran Murat Boz O Ses Türkiye yarışmasından haftalık 85 bin TL kazanacak.