O Ses Türkiye Saat Kaçta Başlayacak 2017-2018

O Ses Türkiye Saat Kaçta Başlayacak 2017-2018

251 views
O Ses Türkiye Sevda Kaçmaz Performansı

O Ses Türkiye Fragman Saat Kaçta Başlayacak 2017-2018 Acun Ilıcalı önderliğinde yoluna devam eden ve her bölümü merakla takip edilen O Ses Türkiye yarışması yeni sezonuyla birlikte 7  Ekim Cumartesi akşamı sevenlerine merhaba diyecek. O Ses Türkiye’nin fragman bilgileri ve saat kaçta başlayacağı sorusunun cevabı da sizlerle..

 

Tv8 ekranlarına damga vuran yarışma programlarından olan O Ses Türkiye yeni sezonuyla birlikte geri dönüş yapıyor! Geçen sezon Hadise ve yarışmacının şampiyonluğa ulaştığı O Ses Türkiye yarışmasında bu sezon jüri üyesi koltuğunda oturacak isimler de belli oldu.

Ülkemizin ünlü sanatçıları arasında yer alan Yıldız Tilbe yeni sezonda O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyelerinden olacak. Geçtiğimiz sezon Ebru Gündeş’in yerine gelen Sibel Can ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Sevda’nın Bahçesi dizisinde rol aldığı için yeni sezonda olmayacak.

Yıldız Tilbe’nin yanı sıra bir değişiklik de Özoğuz kardeşlerde gerçekleşti. Gökhan Özoğuz ile birlikte jüri üyeliği yapan Hakan Özoğuz yeni sezonda O Ses Türkiye yarışmasında olmayacak.

7 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak olan O Ses Türkiye saat 20.00’de başlayacak. Birbirinden yetenekli isimlerin büyük ödüle ulaşmak için önemli bir maratondan geçtikleri O Ses Türkiye yarışmasında özellikle bire bir düellolar dikkat çekiyor diyebiliriz.