O Ses Türkiye Saat Kaçta Başlıyor Hangi Günler

O Ses Türkiye Saat Kaçta Başlıyor Hangi Günler

446 views

Televizyon ekranlarına damgasını vuran muhteşem yarışma O Ses Türkiye yeni sezon ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Yeni sezonda Yıldız Tilbe’nin üzerinde yer alması büyük bir sevinçle karşılandı. 7. sezonunda izleyiciyle buluşan O Ses Türkiye Yarışması için nefesler tutuldu. O Ses Türkiye saat kaçta yayınlanacak merak ediyor. O Ses Türkiye yarışması 7 Ekim 2017 tarihinde saat 20 00 TV8 ekranlarında başlayacak. Geçtiğimiz sezon Hadise’nin yarışmacısı Dodan Özer birinci olmuştu. Yeni sezon yarışmacılarını izlemek isteyen izleyiciler merakla yarışmayı bekliyor.

O Ses Türkiye yarışması bildiğiniz gibi her sezon ekranlara damgasını vuran muhteşem yarışmalar arasında yer alıyor jüri üyeleri arasında her sezon değişikliğe gidilen yarışmanın bu sezonki bomba gibi jürisi Yıldız Tilbe olacak Yıldız Tilbe. Sesi ve kendine özgü tavırları ile O Ses Türkiye yarışmasının reytinglerini artıracak gibi görünüyor. O Ses Türkiye’nin yeni sezon jüri üyeleri arasında Yıldız Tilbe Murat Boz Gökhan ve Hadise yer alıyor. Yıldız Tilbe’nin Sibel Can’ın yerine geldi bir iniyor O Ses Türkiye’nin ilk çekimlerinde Yıldız Tilbe çılgın ders dansları ile ekranlara damgasını vurdu .

Tv8’de yayınlanan ve yeni sezon hazırlıklarını tamamlayan şarkı yarışması O Ses Türkiye’nin yeni sezonu bugün başlayacak. Seyirciler merakla O Ses Türkiye’nin yeni sezonunu beklerken bir yandan da yarışmanın saatini araştırıyor. O Ses Türkiye yeni sezon bugün saat 20.00’de başlayacak.