O Ses Türkiye Sevda Kaçmaz Performansı? Nasıl Zayıfladı?

O Ses Türkiye Sevda Kaçmaz Performansı? Nasıl Zayıfladı?

258
O Ses Türkiye Sevda Kaçmaz Performansı

O Ses Türkiye Sevda Kaçmaz Performansı? Nasıl Zayıfladı? O Ses Türkiye yarışması ekranlarda yeni sezon hayatına merhaba dedi. Yeni yarışma programı yeni sezonda da hız kesmeden ekranlarda yerini alacak. Yeni sezonda da beğenilerek izlenecek mi merak edilen yarışma programına birbirinden başarılı performanslar katılıyor.

O Ses Türkiye yarışmasında performans sergileyen isimlerden biri de Sevda Kaçmaz. Sevda Kaçmaz yalnızlık senfonisi ile ekranlarda yerini aldı. Başarılı bir performans sergileyen yarışmacıya Murat Boz, Yıldız Tilbe ve Gökkan döndü

O Ses Türkiye Sevda Kaçmaz Performansı? Nasıl Zayıfladı?

O Ses Türkiye yarışması ekranlarda yer almaya devam ediyor. Yeni sezonda Cumartesi günleri saat 20.00 de ekranlarda yer alacak olan yarışma programının ilk yarışmacılarından biri olan Sevda Kaçmaz 108 kilodan 54 kilograma düşmüş.

O Ses Türkiye Sevda Şaşmaz 108 kilodan 54 kiloya düşmüş bir yarışmacı olarak katılmaktadır.  Yarışmacı Yalnızlık senfonisini söylemiştir. Jüri tarafından beğenilen Sevda hanım performansını gayet güçlü sesiyle seslendirmiştir. Murat Boz Sevda Şaşmazı ayakta alkışlamıştır. Gökhanda bu yarışmacının performansını beğenmiştir.