O Ses Türkiye Yeni Sezon Jüri Üyeleri 2017-2018

O Ses Türkiye Yeni Sezon Jüri Üyeleri 2017-2018

316 views

O Ses Türkiye Yeni Sezon Jüri Üyeleri 2017-2018 TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan ve reytinglerde üst sıralarda bulunan O Ses Türkiye yarışması yeni sezon jüri üyeleri Acun Ilıcalı tarafından paylaşılan fotoğraf ile açıklandı. İşte haberimizin detayları..

 

Acun Ilıcalı’nın ülkemize getirdiği formatlar arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen O Ses Türkiye yeni sezona da bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Son olarak yayınlanan sezonda Hadise’nin şampiyon olduğu O Ses Türkiye’de jüri üyelerinde değişiklik yaşandı.

Geçtiğimiz sezon Hakan-Gökhan Özoğuz kardeşler, Murat Boz, Hadise ve Sibel Can’ın yer aldığı O Ses Türkiye’de bu sene Sibel Can’ın yerine Yıldız Tilbe jüri üyesi olacak. Sibel Can’ın  Sevda’nın Bahçesi dizisinde rol alacak olmasının ardından yeni jüri üyesi Yıldız Tilbe oldu.

Bir diğer değişiklik ise Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerden geldi. Athena grubunun vazgeçilmezleri arasında yer alan Özoğuz kardeşlerden Hakan Özoğuz O Ses Türkiye yeni sezonunda yer almayacak. Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan O Ses Türkiye’nin 2017-2018 jüri üyelerini Gökhan Özoğuz, Yıldız Tilbe, Murat Boz ve Hadise oluşturdu. İşte 1.sezondan bu sezona kadar O Ses Türkiye’nin jüri üyeleri ve değişen isimleri;

 

  1. Sezon: Hadise, Mustafa, SandalHülya Avşar, Murat Boz
  2. Sezon: Hadise, Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Murat Boz
  3. Sezon: Gökhan Özoğuz, Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş
  4. Sezon: Gökhan Özoğuz, Hadise, Mazhar Alanson & Özkan Uğur, Ebru Gündeş
  5. Sezon: Gökhan & Hakan Özoğuz, Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş
  6. Sezon: Gökhan & Hakan Özoğuz, Hadise, Murat Boz, Sibel Can
  7. Sezon: Gökhan Özoğuz, Hadise, Murat Boz, Yıldız Tilbe