O Ses Türkiye Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Yayın Tarihi

O Ses Türkiye Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Yayın Tarihi

27

O Ses Türkiye Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Yayın Tarihi TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan O Ses Türkiye ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. O Ses Türkiye’nin yayın tarihi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Acun Medya önderliğinde yoluna devam eden O Ses Türkiye yeni sezonu ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye yeni sezonunda yenilenmiş oyuncu kadrosu ile sevenlerinin karşısında olacak.

Geçtiğimiz sezon yer alan Sibel Can’ın yerine bu sezon dahil olan isim Yıldız Tilbe oldu. Şarkıları ile gönüllere taht kuran Yıldız Tilbe yeni sezonda O Ses Türkiye’nin jüri üyesi kadrosunda yer alacak.

O Ses Türkiye ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de yeni sezonun ne zaman başlayacağı sorusu oldu. Bizler de sizler için bu soruyu yanıtladık.

 

O Ses Türkiye Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Yayın Tarihi

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı tarafından paylaşılan fotoğraf ile birlikte yeni sezon için start verildiği açıklanmıştı. O Ses Türkiye’nin yeni sezon tanıtım fragmanı da yayınlandı. O Ses Türkiye yeni sezon ilk bölümü 7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de tv8 ekranlarında olacak.

O Ses Türkiye ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.