O Ses Türkiye Yıldız Tilbe Maaşı Ne Kadar Aldığı Para

O Ses Türkiye Yıldız Tilbe Maaşı Ne Kadar Aldığı Para

276 views

O Ses Türkiye Yıldız Tilbe Maaşı Ne Kadar Aldığı Para TV8 ekranlarının sevilen yarışma programları arasında yer alan O Ses Türkiye yeni sezonu ile sevenlerine merhaba diyor. Yeni sezonun yeni yüzlerinden olan Yıldız Tilbe’nin alacağı maaş ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan O Ses Türkiye başlıyor. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve sunumunu da yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında bu sezon jüri üyesi koltuğunda Hadise, Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Yıldız Tilbe oturacak.

O Ses Türkiye’nin yeni yüzlerinden olan ve şüphesiz programa renk katacak olan Yıldız Tilbe ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de ne kadar kazanacağı sorusu oldu ve bizler de sizler için bu sorunun cevabını yanıtladık.

 

O Ses Türkiye Yıldız Tilbe Maaşı Ne Kadar Aldığı Para

Yeni sezonun yeni isimleri arasında yer alan ve O Ses Türkiye’ye renk katacak olan Yıldız Tilbe Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Hadise’ye eşlik edecek.

7 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de başlayacak yeni sezondan itibaren göreceğimiz Yıldız Tilbe’nin ne kadar alacağı da merak ediliyordu ve bu ücret belli oldu. Yıldız Tilbe O Ses Türkiye yarışmasında geçireceği her hafta için haftalık 70 bin TL alacak.