Oğul Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Oğul Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

185 views

Oğul Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam eden kanallar arasında yer alan Fox Tv’den bir yeni dizi hamlesi daha geldi. Bu yeni dizi hamlesi ise Oğul dizisi oldu. Tanıtım fragmanı yayınlanan ve yeni sezonda ekranlarda olması beklenen Oğul dizisi ile ilgili merak edilenler haberimizde!

 

Yeni sezon dizileri arasında yer alan ve hazırlıklarına başlanılan Oğul dizisi Fox Tv’nin yeni sezon kozlarından bir tanesi olacak. 2017-2018 yayın döneminde izleyenlerin karşısında olmaya hazırlanan Oğul dizisinin yapımcılığını yapacak olan yapım şirketi ise Digiflame Productions olacak.

Oğul dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı ve internet üzerinde de büyük ilgi gördü. Hikayesinin Çiğdem Savaşoğlu’na ait olduğu Oğul dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu hakkında bilgilerini de sizler için hazırladık.

 

Oğul Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Çekimlerinin Güneydoğu Anadolu Bölgesi illerinden olan Şanlıurfa’da yapılacağı ve yeni sezonda Fox Tv’nin reyting kozlarından olması planlanan Oğul dizisi ilk bölümü ile Ocak 2018’de yayınlanacak. Anne ile evladı arasında geçen dramatik bir öyküyü ele alması beklenen Oğul dizisinin oyuncu kadrosunda son olarak Asla Vazgeçmem dizisinde rol alan Ayşegül Günay’ın yer alması bekleniyor.

Her şey olabilirsin de bir anaya oğul olabilir misin? Sloganıyla tanıtılan Oğul dizisinin oldukça etkileyici bir hikayeyle yayınlanması bekleniyor.