Öykü Karayel İkizi Kim Öykü Karayelin boyu kaç

Öykü Karayel İkizi Kim Öykü Karayelin boyu kaç

615 views

Öykü Karayel Boyu Öykü Karayel’in İkizi Kim Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan ve şu günlerde Show Tv ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Öykü Karayel ile ilgili bilgileri sizler için hazırlıyoruz. Ünlü oyuncunun boyu ve ikizi ile ilgili merak edilenler sizlerle!

 

Cuma akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kalp Atışı dizisi ile ilgili gelişmeler ve merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Eylül karakterini canlandıran Öykü Karayel ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

 

Öykü Karayel Boyu Öykü Karayel’in İkizi Kim

Kalp Atışı dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Öykü Karayel 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çemberlitaş Kız Lisesini bitirmiş ve lisenin son dönemlerinde Kenter Tiyatrosuna yazılan Öykü Karayel 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü kazanmıştır.

Konservatuar yıllarında 5 ay süre içerisinde Londra’da da eğitim gören Öykü Karayel’in boyu 1.60’dır. Öykü Karayel’ün bir de ikiz kardeşi vardır ve ikiz kardeşinin ismi de Ezgi Karayel’dir.

2011 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve o döneme damgasını vuran Kuzey Güney dizisi ile birlikte oyunculukta önemli bir adım atan Öykü Karayel Kara Para Aşk dizisinin oyuncu kadrosunda da yer almıştır.