Sarı Melekler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Sarı Melekler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

212 views

Sarı Melekler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak? Ekranların sevilen yüzlerinden olan Cennet Mahallesi dizisinin ardından birlikte Her Şey Dahil programını sunan Alişan ile Çağla Şikel’i başrollerinde yer alacağı Sarı Melekler dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

 

Show Tv ekranlarında yayınlanan Cennet Mahallesi dizisi ile ön plana çıkan ve Her Şey Dahil programını sunan Alişan ile Çağla Şikel yeniden bir araya geliyor. Yeni sezonda yayınlanacak olan yeni diziler arasında kendine yer bulacak olan Sarı Melekler dizisinin hazırlıkları devam ediyor.

Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği senaryosunu ise Resul Ertaş’ın yazdığı Sarı Melekler dizisi aile komedi dizisi olarak dizi severlerin karşısında olacak.

 

Sarı Melekler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Sarı Melekler dizisinde Alişan taksici Metin rolü ile sevenlerinin karşısında olacak. Dürüst kişiliğinin tamamen zıttı olan kardeşi Çetin ile birlikte aynı durakta taksicilik yapan Metin’in yengesi rolünü ise Çağla Şikel üstlenecek.

Yeni sezonda yayınlanması planlanan Sarı Melekler dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı sorusu da belli oldu. Sarı Melekler dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizinin henüz yayın tarihi ise netlik kazanmadı. Gelişmeleri aktarmaya ve sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.