Sarı Melekler Dizisi Metin Kimdir Alişan Hayatı Biyografisi

Sarı Melekler Dizisi Metin Kimdir Alişan Hayatı Biyografisi

180 views

Sarı Melekler Dizisi Metin Kimdir Alişan Hayatı Biyografisi Yakında Kanal D ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecek olan Sarı Melekler dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Metin karakterini canlandıracak olan Alişan ile ilgili bilgiler haberimizde..

 

Kanal D ekranlarında yakında yepyeni bir dizi daha başlıyor. Başrollerinde Alişan, Çağla Şikel gibi isimlerin yer alacağı dizinin yapımcılığını ise Erler Film üstlenecek. Daha önceden Cennet Mahallesi dizisinin oyuncu kadrosunda yer iki ismin buluşacağı Sarı Melekler dizisinde Alişan taksici Metin karakterini canlandıracak.

Dürüst kişiliği işinde gücünde olan Metin karakterini canlandıracak olan Alişan ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

 

Sarı Melekler Dizisi Metin Kimdir Alişan Hayatı Biyografisi

Alişan 1976 yılında dünyaya gelmiştir. Arabesk ve pop türünde söylediği şarkılarla gönüllere taht kuran Alişan Aynalı Tahir dizisi ile iyiden iyiye kendini kabul ettirmiştir. Gerçek ismi Serkan Burak olan ünlü sanatçının sahne ismi Alişan’dır.

Aslen Bingöllü olan daha çok küçük yaşlardayken müziğe olan ilgisi ile dikkatleri üzerine çeken Alişan 2001 yılında Aşkına Eşkıya dizisinde de rol almıştır.

Birden fazla yapımda rol alan Alişan Cennet Mahallesi dizisinde canlandırdığı Ferhat rolü ile de oldukça başarılı bir performans göstermişti. Alişan yeni sezonda Sarı Melekler dizisinde rol alacak.