Sarı Melekler Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Sarı Melekler Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

163 views

Sarı Melekler Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Yeni sezonda yeni dizi haberleri almaya ve sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan ve hazırlıklarının devam ettiği Sarı Melekler dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Ülkemizin en çok tercih edilen kanalları arasında yer alan ve her yapımı merakla takip edilen Kanal D’den yeni bir dizi daha geliyor. Bu yeni dizinin ismi ise Sarı Melekler dizisi olacak. Bir dönem Show Tv ekranlarında yayınlanan ve reytingleri alt üst eden Cennet Mahallesi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Alişan ve Çağla Şikel’in başrollerinde yer alacağı Sarı Melekler dizisi yakında başlayacak.

Yapımcılığını Erler Film’in üstleneceği senaristliğini ise Resul Ertaş’ın yazacağı Sarı Melekler dizisinde Çağla Şikel Alişan’ın yengesi rolünde olacak.

Sarı Melekler Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Çağla Şikel’in Alişan’ın yengesi kuaför Seher rolünü canlandıracağı Sarı Melekler dizisinde Seher karakteri zaman zaman üç kağıtçı kocasını dövecek. Yamaç adında fırlama bir oğlu olan Seher pastane işleten eltisi Füsun’la geçinemez.

Alişan ise dizide taksici Metin karakterine hayat verecek. Dürüst kişiliğe sahip bir karakteri canlandıracak olan Alişan’a başrollerde eşlik edecek olan isim ise Çağla Şikel olacak.

Tam bir aile komedi dizisi olarak dizi severlerin karşısına çıkacak Sarı Melekler dizisi yakında Kanal D ekranlarında olacak!