Savaşçı 13.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 24 Eylül Pazar Kılıç Timi Görevde!

Savaşçı 13.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 24 Eylül Pazar Kılıç Timi Görevde!

318 views

Savaşçı 13.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 24 Eylül Pazar Kılıç Timi Görevde! Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Savaşçı dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 12.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Limon Film’in üstlendiği Savaşçı dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Pazar akşamlarına damga vuran Savaşçı dizisi 12.bölüm ile 17 eylül Pazar akşamı yayınlandı.

Kılıç Timi’nin gösterdiği mücadeleyi ele alan Savaşçı dizisinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

Savaşçı 13.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 24 Eylül Pazar Kılıç Timi Görevde!

Savaşçı dizisinde Rojda’nın beklenmedik saldırısının ardından Kılıç Timi Kopuz Albay’ı korumak ve onu kurtarmak için var gücüyle çalışmalarına devam eder. Doktor ise ne yapıp edip Albay Kopuz’u ortadan kaldırmak için kararlılıkla devam etmektedir.

Ölümün kol gezdiği bıçak sırtı bir oyunda nefes almaya bile vakit yoktur. Kılıç Timi’nde alınan emirle birlikte bilinmeze gidilirken Yüzbaşı Kağan ise Doktor’u durdurmak için elinden geleni yapacaktır.

Bu vatan bizim diyerek yola çıkan yiğitlerin hikayesi olan Savaşçı dizisinin 13.bölümü ile 24 eylül Pazar akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.