Savaşçı 13 Bölüm Çıktı Mı Kılıç Timi Başardı Fox TV 24 Eylül

Savaşçı 13 Bölüm Çıktı Mı Kılıç Timi Başardı Fox TV 24 Eylül

347 views
Savaşçı 14 Bölüm Fragmanı 1 Ekim Pazar Detaylar Gelişmeler!

Savaşçı 13 Bölüm Kılıç Timi Başardı Fox TV . Savaşçı dizisi yeni bölümleri ile yeni sezonda ekranlarda yer almaya devam ediyor. Sevilen dizi yeni sezonda da ekranlarda Fox Tv ekranlarında yer almaya devam ediyor. Pazar günleri saat 20.00 de ekranlarda yer almaya devam ediyor. Yeni sezonda Savaşçı dizisi kadrosunda birbirinden ünlü oyuncu katıldı. Onuryay Evrentan ve Koray Şahinbaş Savaşçı dizisinin kadrosunda yer alacak. İşte Savaşçı dizisi ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle.

Savaşçı 13 Bölüm Kılıç Timi Başardı Fox TV

Savaşçı 13 Bölüm Kılıç Timi Başardı Fox TV  Savaşçı dizisi yeni sezonda ekranlarda olmaya devam edecek. Sakın kaçırmayınız. Pazar günleri saat 20.00 de Fox Tv ekranlarında.

Savaşçı 13 Bölüm Kılıç Timi Başardı Fox TV

Savaşçı 13 Bölüm Kılıç Timi Başardı Fox TV . Limon film tarafından yapımcılığı yapılan dizinin yapımcılığını Hayri Aslan yapıyor. Savaşçı dizisinin yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu yer alıyor. Savaşçı dizisi yeni sezonda da Fox Tv ekranlarında yer alacak. Yeni sezonda da ekranlarda yer alacak olan Savaşçı dizisi pazar günleri saat 20.00 de ekranlarda yer almaya devam edecek.

Savaşçı 13 Bölüm Kılıç Timi Başardı Fox TV

Savaşçı 13 Bölüm Kılıç Timi Başardı Fox TV . Savaşçı dizisi yeni sezonda da pazar günleri saat 20.00 de ekranlarda yer almaya devam edecek. Savaşçı dizisi ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni bölümleri detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız.