Savaşçı 14.Bölüm Fragmanı Yüzbaşı Kağan Şehit Mi Oluyor?

Savaşçı 14.Bölüm Fragmanı Yüzbaşı Kağan Şehit Mi Oluyor?

156 views

Savaşçı 14.Bölüm Fragmanı Yüzbaşı Kağan şehit mi Oluyor? Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden Savaşçı dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 1 Ekim Pazar günü 14.bölüm ile ekranlarda olacak Savaşçı dizisinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Yüzbaşı Kağan ölecek mi soruları akıllara geldi. İşte detaylar..

 

Pazar akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Berk Oktay, Murat Serezli gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisinin yapımcılığını Pana Film üstleniyor. Geçtiğimiz sene ilk sezonu ile fırtınalar estiren Savaşçı dizisi bu hafta 1 Ekim Pazar 14.bölüm ile ekranlarda oluyor.

Fragmanı yayınlanan ve merakla beklenen Savaşçı dizisinde Doktor’u ortadan kaldırmak isteyen Yüzbaşı Kağan ve Kılıç Timi oldukça tehlikeli adımlar atmaktadır. İşte bu hafta yaşanacaklar;

Savaşçı 14.Bölüm Fragmanı Yüzbaşı Kağan Ölüyor mu?

Savaşçı dizisinin bu haftaki bölümünde Doktor Albay Kopuz’u yok etmek için şeytani planlarını devreye sokmaya devam eder. Mehmetçiği hedefleyen binlerce silahın Doktor’un eline geçmesini istemeyen Yüzbaşı Kağan da harekete geçer.

Bu operasyon için Kağan’ın Kılıç Timi’nden bir isteği olacaktır. Yüzbaşı Kağan’ın bu isteğini tereddüt etmeden kabul eden Kılıç Timi başlarında Yüzbaşı Kağan ile birlikte adeta ölüme doğru adım adım ilerle.

Savaşçı dizisinde bu hafta Yüzbaşı Kağan’ın ölmeyeceğini ve diziye devam edeceğini tahmin ediyoruz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.