Savaşçı Albay Kopuz Ölüyor Mu 17 Eylül Pazar

Savaşçı Albay Kopuz Ölüyor Mu 17 Eylül Pazar

151 views

Savaşçı Albay Kopuz Ölüyor Mu 17 Eylül Pazar Fox Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Savaşçı dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Albay Kopuz ile ilgili merak edilenler haberimizde..

 

Pazar akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Savaşçı dizisinde heyecan sürüyor. Her bölümü ayrı bir heyecanla takip edilen Savaşçı dizisi 17 eylül Pazar akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısında oluyor. Dizinin önemli karakterlerinden olan Albay Kopuz’un diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak edilenler arasında yer alıyor.

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Savaşçı dizisinin önemli karakterlerinden olan Albay Kopuz diziden ayrılmayacak ve dizide Albay Kopuz karakterini canlandıran Murat Serezli dizideki yerini almaya devam edecek.

 

Savaşçı Albay Kopuz Ölüyor Mu 17 Eylül Pazar

Savaşçı dizisinin bu haftaki bölümünde Rojda’nın beklenmedik saldırısının ardından Kılıç Timi şoka uğramıştır. Tim Albay Kopuz’u kurtarmak ve korumak için ne gerekirse yapmaya kararlıdır. Doktor ise Kopuz’u yok etmek hayatının amacı haline gelmiştir ve bunu yapmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Kılıç Timi ölümün kol gezdiği bu günlerde bıçak sırtı bir oyunda nefes almakta dahi zorlanır. Bilinmezde ilerlemeye devam eden Kılıç Timi’nde Yüzbaşı Kağan Doktor’u durdurmak için harekete geçer. Bakalım terörist doktor yakalanacak mıdır göreceğiz.