Savaşçı Bayındır Kim Gerçekte Adı Ne

Savaşçı Bayındır Kim Gerçekte Adı Ne

259 views

Ekranları kasıp kavuran ile mücadele dizisi savaşçı yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna yeni sezon ile birlikte yeni karakterler dahil oldu. Savaşçı dizisinde bayandır karakteri ile karşımıza çıkacak olan oyuncunun gerçek hayattaki ismi Ersin Olgaç savaşçı dizisinde dikkatini çekerken, kendisi hakkında merak edilen hayatı ve biyografisi ile ilgili detayları sizleri sayfamızda hazırladık .Ersin Olgaç kimdir sorusunun yanıtını sayfamızda bulabilirsiniz

Bayındır kimdir?

Savaşçı dizisinde karşımıza Bayındır karakteri ile çıkan Ersin Olgaç dizide bir türlü terhiz olamayan iyi yürekli ve yürekli bir askeri canlandırmaktadır. Bayındır olarak bilinen oyuncunun dizideki tam ismi doğan Bayındır olarak anılmaktadır. Bayındır karakteri yeni sezonda Albay ve Kaan yüzbaşının helikopter kazasından kurtulmasına yardım edecek isim olmaktadır Türk kara kuvvetlerinin en önemli isimlerinden içine girecek olan Bayındır karakterini canlandıran Ersin Olgaç hakkında detaylı sizin için derledik.

Ersin Olgaç kimdir ?

1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı şu an 34 yaşında olan yakışıklı oyuncu dizde sergilediği performansı ile dikkatleri üzerine çekti. TRT 1 ekranlarında daha önce yayınlanan bir etkisi olan Sakarya Fırat dizisinde de yine İbrahim karakteri ile izleyiciden beğeni kazanmıştı. İlk olarak Çetin isimli dizide yer almış oyunculuk adına cebini bu dizi ile atmıştır. Kendini savaşçı dizisinde oynadığı karakter ile bundan sonra Fox TV ekranlarında izleyeceğiz oyunculuk ve özel hayatında başarılar diliyoruz.