Savaşçı Dizisi Albay Kopuzun Sevgilisi Piya Kimdir Gerçek İsmi

Savaşçı Dizisi Albay Kopuzun Sevgilisi Piya Kimdir Gerçek İsmi

361 views

Savaşçı Dizisi Albay Kopuzun Sevgilisi Piya Kimdir Gerçek İsmi Fox Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Savaşçı dizisinde heyecan sürüyor. Son olarak yeni bölümü ile 24 eylül Pazar günü ekranlarda olan Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Diziye katılan Albay Kopuzun Sevgilisi Piya ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli gibi isimlerin yer aldığı Kılıç Timi’nin kahramanlık dolu hikayesini ele alan Savaşçı dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Veda, Şeref Meselesi, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol alan Alma Terzic dizide Albay Kopuzun sevgilisi Piya karakterine hayat verecek.

Albay Kopuzun Sevgilisi Piya karakteri ile karşımıza çıkan Alma Terzic ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Savaşçı Dizisi Albay Kopuzun Sevgilisi Piya Kimdir Gerçek İsmi

Alma Terzic 11 Temmuz 1987 tarihinde eski ismi ile Yugoslavya’nın topraklarından olan Bosna Hersek’te dünyaya gelmiştir. Sinema ve dizi oyuncusu olan 30 yaşındaki güzel oyuncu  2008 yılında Snow isimli sinema filmi ile oyunculuk hayatına merhaba demiştir.

2011 yılında Angelina Jolie tarafından yazılan ve yönetilen Kan ve Aşk filminde rol alan Alma Terzic 2012 yılında Veda dizisinde rol almıştır.

Alma Terzic ülkemizde Şeref Meselesi, Fatih, Veda, Mavi Kelebekler gibi dizilerde rol almıştır.