Savaşçı Dizisi Çiğdem Teğmen Kimdir Gerçek Adı Nedir Kaç Yaşında Tahsili Nedir

Savaşçı Dizisi Çiğdem Teğmen Kimdir Gerçek Adı Nedir Kaç Yaşında Tahsili Nedir

285 views
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-08-11 11:55:55Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Savaşçı Dizisi Çiğdem Teğmen Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı Nedir Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü meraka takip edilen Savaşçı dizisi yeni sezon ilk bölümü ile sevenlerinin karşısında oluyor. Dizinin yeni karakterleri arasında yer alan Çiğdem Teğmen ile ilgili merak edilenler sizlerle..

Pazar akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Murat Serezli, Berk Oktay gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisi uzun bir zaman ardından 2.sezon bölümleriyle yayınlanmaya başladı. Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Savaşçı dizisi oyuncu kadrosunda yeni bir karakter izliyoruz.

11.bölüm ile 10 Eylül Pazar akşamı ekranlarda olan Savaşçı dizisinde yer alan Çiğdem Teğmen ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

Savaşçı Dizisi Çiğdem Teğmen Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı Nedir

Savaşçı dizisinin yeni isimleri arasında yer alan Çiğdem Teğmen karakterini canlandıran isim Gaye Turgut. Diziye yeni katılan  Gaye Turgut 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunu olan Gaye Turgut Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisi ile ünü yakalamıştır.

29 yaşında olan Turgut 1.77 boyunda ve 59 kilo ağırlığındadır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitiren Turgut’un göz rengi ise kahverengidir.