Savaşçı Dizisi Dizi Seti Nerede ve Dizi Nerede Çekiliyor?

Savaşçı Dizisi Dizi Seti Nerede ve Dizi Nerede Çekiliyor?

211 views
Savaşçı 16 Bölüm Fragmanı Kılıç Timi Zorlu Görevde!

Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor tüm detayları ile haberimizi sizlerle. Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Savaşçı dizisinin ilk seti Konya’ da kuruldu ardından Ankara ve Kırıkkale’ de kurulan setler zor arazi koşulları ile dikkat çekiyor. Savaşçı dizisinin ilk bölüm çekimlerinin Konya’ nın dağında gerçekleştiği ve birkaç sahnesinin de teknolojik platformda gerçekleştiği söyleniyor.

Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede

Savaşçı Dizisinin Çekildiği Yer

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı son zamanda yaşanan terör olaylarını konu alacağı söyleniyor. Dizinin çekimleri sırasında Konya’ nın farklı bölgelerine setler kurularak çekimler gerçekleşti.

Dizinin baş rollerinde Ufuk Bayraktar , Mert Korhan gibi yeni isimler yer alıyor. Bordo Berelilerin eğitimlerini anlatan dizinin çekimleri farklı farklı şehirlerde gerçekleşecek.

Savaşçı Dizisi Fox Tv ekranlarında Pazar günleri saat 20.00 da yayınlanmaktadır. 15 Temmuz darbe girişimi  sonrasında çıkan dizide. 15 Temmuz yaşanan olaylar ve sonrasında Özel Kuvvetlerde oluşan özel bir tim ve özel kuvvetler grup komutanının yaşantısını konu alan dizi, gerçekçi sahneleri, etkileyici konuları ile gündeme oturmayı başardı. Diziye konu Kılıç timinin başarılı operasyonları, bu operasyonlar sonucunda vermiş olduğu ince anlamlı ve ders alınması gereken konular Türk Askerinin bu vatan için harcadığı enerjiyi de işlemektedir.

Savaşçı dizisinin başrol Oyuncusu Kağan Bozok ve Aslı karakteri arasındaki aşkıda konu olan dizide son zamanlarda bir takım sorunlar yer aldığı gündeme bomba gibi düştü. Kağan Bozok karakterini canlandıran Berk OKTAY dizi setindeki küfürlü konuşmaları yüzünden dizide görevli diğer personeli bezdirmiş bulunuyor ki birkaç gün önce konusu oldu. Bu olayla birlikte Berk Oktay’ın diziden ayrılabileceği de gündeme geldi. Ancak sezon finalinin oynanacağı bu günlerde yaz tatili boyunca gündem oluşturması için yapılmış bir hamlede olabilir. Oyuncunun diziden ayrılmaması dileğimizle.

Fox TV ekranlarında yayınlanan diziyle ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.