Savaşçı Dizisi Doktor Kimdir Gerçek Adı ve Nereli Kaç Yaşında

Savaşçı Dizisi Doktor Kimdir Gerçek Adı ve Nereli Kaç Yaşında

214 views

Savaşçı Dizisi Terörist Doktor Kimdir Gerçek Adı Fox Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Savaşçı dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin karakterlerinden olan terörist doktor ile ilgili bilgiler sizlerle..

Pazar akşamlarına damga vuran diziler arasında Savaşçı dizisi de yer alıyor. Sezona 10 eylül Pazar akşamı merhaba diyen ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan karakterlerinden olan terörist doktor göze çarpan isimler arasında yer alıyor.

Kılıç timini hedef alan ve askerlerimizi şehit etmek isteyen doktor lakaplı bu teröristin asıl hedefi ise tecrübe abidesi olan Albay Halil İbrahim Kopuz.

 

Savaşçı Dizisi Terörist Doktor Kimdir Gerçek Adı

Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Savaşçı dizisinde ön plana çıkan karakterler arasında doktor lakaplı terörist de yer alıyor. Kılıç timi askerlerine saldıran ve onları şehit etmek isteyen bu terörist aslında gerçekte de kahraman Türk askerimizin ele geçirdiği teröristler arasında yer alan bir terörist.

Bir dönem askerlerimiz için büyük tehdit olan ve onlarca cana mal olan doktor lakaplı terörist Savaşçı dizisinde de konu oldu. Savaşçı Dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.