Savaşçı dizisi nerede çekiliyor dizi seti hangi şehirde?

Savaşçı dizisi nerede çekiliyor dizi seti hangi şehirde?

290 views

FOX TV sevilen dizisi Savaşçı nerede çekiliyor dizi setinin yeri merak ediliyor. Askeri bir konuya sahip olan Savaşçı dizisinin tüm ayrıntıları burada.

Ekranlara geldiği ilk günden bu zamana büyük bir ilgi gören Savaşçı dizisi FOX TV ekranlarında yeni bölümleri ile yer almaya  devam ediyor. Savaşçı dizisinin çekimleri için birden fazla şehir ve mekan kullanılıyor.

Seyirci tarafından çok beğenilen ve başarılı yapım şirketli Limon Film imzası taşıyan Savaşçı dizisinin çekildiği şehirler arasında; Eskişehir, İstanbul ve Konya bulunuyor.

Dizinin ilk çekimleri için kurulan birinci set Konya’da bulunuyordu. Yeni bölümler ile ekranlara gelen dizinin dağ eteklerinde geçen sahnelerinin bir bölümü Torosların eteklerinde gerçekleşiyor. Dizinin çekimleri için oluşturulan özel alanda gerçekçi sahnelerin çekimleri yapılıyor.

Konya’nın dağlarında geçen çekimler dizinin bazı bölümlerinde ekranlara geliyor. Son zamanlarda ülkemizde yaşanan terör faaliyetlerini de konu alan başarılı dizi seyircilerin en çok merak ettiği ve takip ettiği diziler arasında yerini aldı.

Savaşçı dizisinin bazı çekimleri ise Eskişehir ilinde devam ediyor. Birden fazla şehir ve set kullanan dizinin kaliteli bölümler ile ekranlarda yer alması seyircinin de takdirini topluyor.

Yayınlanan dizide özel olarak seçilerek oluşturulan bir anti terör takımı Doğu Anadolu bölgesinde ve ülke genelinde faaliyet gösteriyor. Dizide bu takımın görevleri ekranlara geliyor. Terör unsurları ile gözünü kırpmadan mücadele eden kahraman Türk askerlerinin hikayesini bir nebze de olsa ekranlara taşımaya çalışan Savaşçı dizisi seyirci tarafından çok beğeniliyor.