Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor Dizi Seti Nerede

Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor Dizi Seti Nerede

267 views

Fox TV ekranlarında limon film tarafından hazırlanarak izleyici beğenisine sunulan savaşçı dizisi için çekim hazırlıkları başladı. Savaşçı dizisi çekimleri için Ankara Kırıkkale Konya Eskişehir ve İstanbul mekan olarak düşünüldü. Sen ilk olarak Konya ovasına kurulmuştu. Şimdi ise Ankara’da devam ediyor. Bu sahneler Kırıkkale’de yapılırken izleyiciden büyük bir izlenme rekoru kırması beklenen dizi için umutlar büyük.

Geçtiğimiz sezon Mart ayında izleyici karşısına çıkan savaşçı dizisi ilk çekimleri Konya ve çevresinde devam etti bazı sahneler için Ankara’ya gidildi. Konya’nın Toroslar’ın eteklerinde ki çekilen ilk bölüm sahneleri için özel bir alan oluşturuldu.  Terör ve savaş dizilerinde en çok tercih edilen bölge olan Konya dağları savaşçı dizisinin çekim yeri olarak kendisini gösterdi.

Savaşçı dizisi için izleyiciler heyecanlı bekleyiş indir dizi setini ziyaret etmek isteyenler dizinin nerede çekildiğini konusundaki merakları gidermeye çalışıyorlar. Söz konusu vatansa gerisi teferruat başlığı ile ekranlara gelecek olan savaşçı dizisinin birkaç sahnesi için özel kurulan setlerde ve teknolojik platformlarda gerçekleştireceği söyleniyor. Konya ve Eskişehir’de yaşayan savaşçı dizisinde 50 tl karşılığında rol almak isteyen vatandaşlarımız limon film ile irtibata geçip dizide rol alma şansını yakalayabilirler. Savaşçı dizisi son zamanlarda en çok ilgi gören diziler arasında en dikkat çekenleri den birisi olmuştur özel oluşturulmuş bir anti terör timinin Doğu Anadolu Bölgesi’nde ve çevre ülkelerden ülkemize çalışan terörle mücadelesini konu alan savaşçı dizisi yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkacak.