Savaşçı Dizisi Piya Kimdir Gerçek İsmi Alma Terzic

Savaşçı Dizisi Piya Kimdir Gerçek İsmi Alma Terzic

360 views

Savaşçı Dizisi Piya Kimdir Gerçek İsmi Alma Terzic Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna bu hafta yeni bir isim katıldı. Daha önceki dizilerden de tanıdığımız Alma Terzic Savaşçı dizisinde Piya karakterini canlandıracak. İşte detaylar..

 

Pazar akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Savaşçı dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna Alma Terzic de dahil oldu.

Daha önceden önemli yapımlarda başrol oynayan Terzic’i Savaşçı dizisinde Piya karakteri ile izleyeceğiz. İşte Alma Terzic ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Savaşçı Dizisi Piya Kimdir Gerçek İsmi Alma Terzic

Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Alma Terzic 11 Temmuz 1987 tarihinde Yugoslavya’da dünyaya gelmiştir. Dört yıl boyunca oyunculuk eğitimi alan ve Angelina jolie’nin başrolünde yer aldığı Land of Blood An Honey filminde yer alan Alma Terzic ülkemizde de önemli yapımlarda rol almıştır.

Veda, Fatih, Şeref Meselesi, Mavi Kelebek, Güllerin Savaşı gibi dizilerde rol alan Alma Terzic son olarak Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı ve Piya karakterini canlandırıyor.