Savaşçı Dizisi Rojda Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

Savaşçı Dizisi Rojda Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

574 views

Savaşçı Dizisi Rojda Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı Fox Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alam ve her bölümü merakla takip edilen Savaşçı dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Dizinin karakterlerinden olan Rojda ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Pazar akşamlarının vazgeçilmezleri arasında kendine yer bulan ve her bölümü merakla takip edilen Savaşçı dizisinden bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Her Pazar akşamı yeni bölümü ile yayınlanan ve yeni sezona 10 eylül Pazar akşamı merhaba diyen Savaşçı dizisinin öne çıkan karakterlerinden bir tanesi de Rojda karakteri olmuştur.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Rojda karakterinin kim olduğu ve oyuncu hakkında bilgiler şu şekilde;

 

Savaşçı Dizisi Rojda Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

Savaşçı dizisinin karakterlerinden olan Rojda karakterini Onuryay Evrentan Atasalihi canlandırmaktadır. Onuryay Evrentan Atasalihi 19 Mart 1974 tarihinde dünyaya gelmiştir. 43 yaşında olan ve İstanbul’da dünyaya gelen Onuryay Evrentan Atasalihi lisans eğitimini ise Ankara Üniversiteis Dil Tarih Coğrafya Fakültesi oyunculuk bölümünü bitirmiştir.

Blu Tv’de Çalınmış Hayatlar dizisinde Sarai Sierra karakterini canlandırması beklenen Onuryay Evrentan Atasalihi şu günlerde Savaşçı dizisinde Rojda karakterini canlandırmaktadır.

 

17 Eylül Pazar akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısında olacak Savaşçı dizisi ile ilgili bilgileri ve daha fazlasını sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.