Savaşçı Dizisi Yeni Olarak Kimler Katıldı İşte Yeni Oyuncu Kadrosu

Savaşçı Dizisi Yeni Olarak Kimler Katıldı İşte Yeni Oyuncu Kadrosu

330 views

Savaşçı Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu Fox TV ekranlarında yayınlanan askeri hayatı anlatan diziler arasında reyting oranları en yüksek olan savaşçı dizisi her geçen gün senaryosu ile heyecan dolu dakikaları ekranlara taşıyor. Savaşçı dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören diziler arasında baş sıralarda yer alıyor. Bu milli Duygu ve vatan sevgisini açığa çıkaran askeriye dizi için 2. sezon hangi oyuncular katılacak merak konusu oldu 2017-2018 savaşçı dizisi oyuncu kadrosu hakkında merak edilen detayları sizlerle paylaşmak istedik.

Savaşçı Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu

Savaşçı Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu Savaşçı dizisi  oyuncu kadrosuna baktığımızda  Berk Oktay, Murat Serezli , Fırat Albayram , Uğur Biçer , Yıldız Çağrı Atiksoy , Nazan Diper , Yeliz Akkaya , Alican Albayrak , Zeynep Elçin , Bahadır Vatanoğlu , Ali Tarık Fındık, Doğan Bayraktar , Burç Kümbetlioğlu , Hakan Dinçkol , Alp Öyken gibi birbirinden başarılı oyuncular bulunuyordu.

Savaşçı Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu Savaşçı dizisi 2. sezonda oyuncu kadrosunun yine korumaya devam edecek gibi görünüyor. Oyuncular değiştikçe dizinin baş ağrısını düşüneceğini söyleyen yapımcılar başrol oyuncularını özellikle dizide tutmaya devam edecek. Dizinin yeni sezonunda senaryo gereği kadroda hareketlilik kazanması için diziye birkaç isim daha dahil edileceğini düşünüyoruz.

Savaşçı Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu Savaşçı dizisi ne 2017-2018 yılında yeni katılacak oyuncuları kimler olacağı henüz bilinmiyor. Ancak bu konu ettiğinde gerekli bilgileri sizlere aktaracağız.