Savaşçı Erdem Öğretmen Ölecek mi Kimdir

Savaşçı Erdem Öğretmen Ölecek mi Kimdir

614 views

Fox TV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Savaşçı ekranlarda son günlerde askeriye dizi modasına bir yenisini daha eklemiş oldu. Dizinin senaryosu Süleyman Çobanoğlu tarafından yazılıyor. Fox’un etkileyici savaş ve milli duyguları ele alan dizisi ilk bölümleri ile reytingleri alt üst etmeyi başardı. Bizi de dikkat çeken karakterlerden birisi de Teğmen Murat Gündoğdu oldu dizisinin yakışıklı oyuncusu gerçekte kimdir?  Kaç yaşındadır? Kendisi hakkında merak edilenleri sizler için haberimizdedir.

Diziye baktığımızda adeta gerçek sahneler savaşı yaşıyormuşçasına izleyicinin karşısına çıkıyor. Tüm oyuncular sergiledikleri performans ile göz dolduruyor. Helikopterden atlama gerçek silah ile atış eğitimi sürünme tırmanma gibi adeta askerlerin gerçek yaşantısında canlandıran sahneler göz önüne seriliyor. Dizinin oyuncu kadrosunda oldukça yetenekli başarılı genç oyuncular yer alıyor. Dizide Vatanına aşık olan Teğmen Murat Gündoğdu karakteri herkesin dikkatini çekti yakışıklı ile olduğu kadar oyunculuğu ile göz dolduran hakkında merak edilenleri sizler için sayfamızda paylaştık.

Dizide Teğmen Murat Gündoğdu karakterini canlandıran kişi Alican Albayrak oldu . Çekimler esnasında Alican Albayrak cesareti ile herkesin beğenisini kazandı. Atış talimi yakında yapılan çekimlerde mermilerin önünde durma cesareti gösteren Alican Albayrak yönetmen Volkan Kocatürk ünde en gözde oyuncusu oldu.

Alican Albayrak kimdir

2 Nisan 1987 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda staj yaptı Kanal D HD kariyerine adım adsız derin sular dizisinde başrol oynadığı Diğer Yarım dizisinde ve kara ekmek dizisinde rol aldı.