Savaşçı Hangi Günler Oynuyor?

Savaşçı Hangi Günler Oynuyor?

356 views
Savaşçı Hangi Günler Oynuyor?

Savaşçı Hangi Günler Oynuyor? Savaşçı dizisi her hafta yeni bölümleri ile Fox Tv ekranlarında yer almaya devam ediyor. Sevilen dizi Savaşçı Limon Film tarafından Hayri Aslan’ ın yapımcılığı ile ekranlarda yerini alıyor.

Savaşçı Hangi Günler Oynuyor?

Savaşçı dizisi Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli gibi ünlü isimler yer alıyor. Zor şartlar altında Bordo Berelilerin hikayesini konu alan yeni dizi Savaşçı ekranlarda yerini almaya devam edecek. Yeni bölümleri ile yeni sezonda da Fox Tv ekranlarında yayınlanacak.

Savaşçı Hangi Günler Oynuyor?

Savaşçı dizisi yeni bölümleri ile Cumartesi günleri saat 20.00 de Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor. Sevilen dizi yeni sezonda da isminden söz ettirmeye devam ediyor. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır sözünü konu alarak ekranlarda yeni sezonda da yer almaya devam edecek.

Savaşçı Saat Kaçta Başlıyor Fox Tv

Savaşçı dizisinde Kılıç Timinin başarılarını konu almaya devam edecek. Savaşçı dizisindeki Kılıç Timi dillere destan olmaya devam edecek ve yeni bölümleri ile başarıdan başarıya koşacak ve ekranlarda beğenilerek izlenmeye devam edecek. Detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle olacak.

Savaşçı dizisi cumartesi günleri saat 20.00 de Fox tV ekranlarında yer almaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız.