Savaşçı Kağan Yüzbaşının Topladığı Kağıtlar Ne

Savaşçı Kağan Yüzbaşının Topladığı Kağıtlar Ne

272 views

Savaşçı Kağan Yüzbaşı Topladığı Kağıtlar Ne. O kağıtlarda ne yazıyor.

Savaşçı dizisinin 12. bölümü 01 Ekim 2017 tarihinde yine muhteşem bir bölümle karşımızda olacak. Geçenki Bölümlerinde diziye doktor kod adı ile terörist girdi ve diziye ayrı bir heyecan kattı. Aynı zamanda Kılıç timinde görevli Murat teğmenin kardeşi de diziye katıldı.

Savaşçının son bölümünde bir sevkiyattan bahsedilmişti. Terörist doktorun muhtemelen silah dolu bir gemiyi beklediği görülmekteydi ve Kılıç timi bu gemideki silahları ele geçirmekle görevlendirildi. Bit köyde pusu atan Kılıç timi doktoru avlamak üzere pozisyon aldılar ancak çok kalabalık gelen Doktor teröristle savaşma konusunda tereddüte düştüler. Bu arada Özel Kuvvetler Komutanı iel Albay Kopuz arasında da büyük tartışmalar yaşanmaktadır. Kılıç timinin bu çatışmaya girip girmemeleri hayat meselsi haline gelmiştir. Çünkü doktor ve yanındakiler epey kalabalık gelmişlerdir.

Savaşçı dizisinin bu haftaki bölümünde Kılıç timinin güzide elemanı Murat teğmenin kardeşi Erdem çıktığı bir görevde yakalanıp doktor kod adlı teröristin eline geçiyor. Doktor Murat teğmenin kardeşinin görüntülerini video çekerek Kılıç timine gönderiyor. Kılıç timi karşılarında Murat teğmenin kardeşinin görüntülerini görünce şok oluyorlar. Murat teğmen kendisini yerden yere vuruyor.Ancak nafile ki kardeşi terörist doktorun elindedir. Terörist Doktor ise Murat Teğmenden kardeşinin serbest bırakılması için Yüzbaşı Kağanı öldürmesinin istemektedir. Bu konu hakkında aklı iyice karışan Murat teğmen kardeşi Erdemi kurtarmak için çareler düşünmektedir. Dizinin yayınlanan fragmanında iseTeğmen Muratın elinde silahla Yüzbaşı Kağanın üzerine doğru koşarken görünüyor. Peki sonunda ne olacak Murat Teğmen Kağan yüzbaşıyı vuracakmı. Hep beraber izleyip göreceğiz.