Savaşçı Kürşat Teğmen Kimdir Çağrı Şensoy Kimdir

Savaşçı Kürşat Teğmen Kimdir Çağrı Şensoy Kimdir

367 views

Savaşçı Dizisi Çağrı Şensoy Kimdir Kaç Yaşında Boyu Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Savaşçı dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Çağrı Şensoy ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

 

Pazar akşamlarına damga vuran ve her bölümü merakla takip edilen başrollerinde ise Berk Oktay, Murat Serezli gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. 17 eylül Pazar akşamı ekranlarda olan Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Dizinin oyuncu kadrosuna katılan Çağrı Şensoy ile ilgili merak edilenleri ve bilgileri sizler için hazırladık. İşte bilgiler;

Savaşçı Dizisi Çağrı Şensoy Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Ekranların sevilen dizilerinden olan Savaşçı dizisine Teğmen karakteri ile katılan Çağrı Şensoy 17 Nisan 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan Çağrı Şensoy hayatının büyük bir kısmını da İstanbul’da geçirmiştir.

Lise eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünü kazanmıştır ve buradan mezun olmuştur. Amatör olarak bazı projelerde yer alan Çağrı Şensoy ilk dizi çalışmalarına da bu dönemde gerçekleştirmiştir.

Ölüm çiçekleri dizisi ile dizi severlerin karşısına çıkan Çağrı Şensoy İngilizce, Almanca gibi yabancı dilleri de konuşabiliyor. Çeşitli enstrümanlar da çalabilen Çağrı Şensoy Mazi Kalbimde Yaradır, Kavak Yelleri, Çakıl Taşları gibi dizilerde de rol alnıştır.