Savaşçı Murat Teğmen Kimdir Diziden Ayrılıyor mu

Savaşçı Murat Teğmen Kimdir Diziden Ayrılıyor mu

787 views

Ekranlara damgasını vuran savaşçı dizisi yepyeni bölümleri ile izleyiciyi yeniden televizyon başına kilitlemeye devam ediyor. Fox TV ekranlarında tanıtımları yayınlanan ve bu akşam itibariyle yayın hayatına geçen savaşçı dizisinde Teğmen Murat kimdir? Gerçek hayattaki ismi ve rol aldığı diziler ile ilgili detayları sizler için hazırladık.

Savaşçı dizisi oyuncu kadrosu isimleri görüyoruz. Sergiledikleri performansları ile adeta yıldızlar geçidine dönen Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda; Berk Oktay, Yıldız Çağrı atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, burç kümbetlioğlu, Alican Albayrak ve Uğur Biçer gibi ünlü isimler yer alıyor. Teğmen Murat karakterini canlandıran isim ise Alican Albayrak oldu.

Savaşçı dizisinde Teğmen Murat karakteri ile karşımıza çıkan  Alican Albayrak Çanakkaleli ve yüzbaşının oldukça güven duyduğu zeki ve kibar bir kişidir. Aklını kullanarak Her işin üstesinden gelir.

 Alican Albayrak kimdir?

1987 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açan oyuncumuz Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk ara sanat dalından mezun olmuştur. Kanal D ekranlarında 2011 yılında yayınlanan isimli dizide oyunculuk hayatına ilk adımı atan yakışıklı isim, ardından derin sular, oturum, acil aşk aranıyor, Diğer Yarım ve kara ekmek gibi dizilerde izleyici karşısına çıkmış sergilediği performans ile ilgili tam not almayı başarmıştır. Şimdilerde kendisini savaşçı dizisinde Teğmen Murat karakteri ile izliyoruz. Sergilediği performansla yakışıklılığı ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran Alican Albayrak isimli oyuncu bize bizde özel hayatında ve oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz.