Savaşçı Murat Teğmenin Kardeşi Kim Savaşçı Erdem Gündoğdu Kimdir?

Savaşçı Murat Teğmenin Kardeşi Kim Savaşçı Erdem Gündoğdu Kimdir?

574 views
Savaşçı Murat Teğmenin Kardeşi Erdem Gündoğdu kimdir

Savaşçı Murat Teğmenin Kardeşi Kim Savaşçı Erdem Gündoğdu Kimdir? Savaşçı dizisi yeni sezon hayatına hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Yeni sezonda da FOx Tv ekranlarında olacak olan dizi Savaşçı bu sezonda da Kılıç Timinin başarılarını ekranlara getirmeye devam ediyor.

Savaşçı dizisinde baş rollerinde başarılı isimler yer almaya devam ediyor. Bunlar Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak, Uğur Biçer gibi başarılı isimler yer alıyor.

Ekranların sevilen dizisi Savaşçı Murat Teğmen karakteri yer alıyor. Oldukça güvenilir ve zeki bir karakter olan ve Kılıç Timinde yer alan karakter Murat Teğmen ekranlarda yer almaya devam ediyor.

Murat Teğmen’ in kardeşi kimdir şimdide bu sorunun cevabı merak ediliyor. Murat Teğmen’ in kardeşi Erdem Gündoğdu’ dur. Detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Savaşçı Murat Teğmenin Kardeşi Kim Savaşçı Erdem Gündoğdu Kimdir?

Savaşçı dizisinde Murat Teğmen karakterini Murat Gündoğdu canlandıracak. 1987 yılı İzmir doğumlu olan oyuncu Alican ALbayrak Güzel Sanatlar Fakültesinde Oyunculuktan mezun olmuştur. Daha önce 2011 yılında Şüphe dizisinde ekranlarda yer almıştır. Daha sonra yine birçok projede yer alan başarılı oyuncunun yer aldığı projeler. Derin Sular, Uçurum, Acil Aşk Aranıyor, Diğer Yarım, Kara Ekmek projelerinde yer almıştır.

Savaşçı dizisi pazar günleri Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız. Savaşçı  dizisi pazar günleri saat 20.00 de ekranlarda sizlerle.