Savaşçı Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu İsimleri

Savaşçı Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu İsimleri

579 views
Savaşçı 16 Bölüm Fragmanı Kılıç Timi Zorlu Görevde!

Savaşçı dizi oyuncu kadrosunda kimler var FOX TV ekranlarının sevilen dizisinin oyuncuları hakkında merak ettikleriniz burada.

Yeni bölümleri ile ekranlardaki yerini almaya devam eden Savaşçı isimli dizinin oyuncu kadrosunu ve oyuncuların karakter isimlerini merak ediyorsanız doğru adrestesiniz.

Türkiye’nin en çok takip edilen dizilerinden birisi olma yolunda hızla ilerleyen Savaşçı isimli dizide zorlu şartlar altında vatan için mücadele  eden bir tim ekranlara geliyor.

Başrollerinde; Yıldız Çağrı Atiksoy, Berk Oktay ve Murat Serezli gibi isimlerin yer aldığı dizi ve oyuncuları gündemde kendilerine geniş yer buluyorlar.

Peki Savaşçı dizisi oyuncuları kimlerdir?

Yıldız Çağrı Atiksoy

Aslı Özkaynak rolünü üstlenen Yıldız Çağrı Atiksoy 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Genç ve güzel sanatçı son olarak Evli ve Öfkeli isimli dizide oynadığı doktor Mine karakteri ile hatırlanmaktadır.

Berk Oktay
 Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Kağan rolünü üstlenen Berk Oktay 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ankara doğumlu olan başarılı sanatçı 35 yaşındadır. Yurt dışında model olarak başladığı kariyerine Arka Sokaklar ve Akasya Durağı dizilerinin ardından Benim Hala Umudum Var, İlişki Durumu Karışık isimli dizilerde oynadığı başroller ile adından söz ettirdi. Savaşçı dizisinde erkek başrollerden birisi olan Berk Oktay, Yüzbaşı Kağan karakteri ile çok seviliyor.

Murat Serezli
 Başarılı sanatçı kariyerine birçok dizi ve film sığdırdı. Dağ 2 filminin başarı göstermesi ile Murat Serezli’nin üstün performansı dikkatleri üzerine çekti. Filmden sonra Savaşçı dizisinde yer alan Murat Serezli, dizide Albay Halil İbrahim Kopuz karakterine hayat vermektedir.

Ahmet Kayakesen

Genç ve başarılı sanatçı Ahmet Kayakesen Savaşçı dizsinin önemli karakterlerinden birisi olan Burak Yiğit karakterine hayat vermektedir. Burak Yiğit üsteğmendir ve annesi ile babasını yıllar önce kaybetmiştir. Dizide bu karakter Didem’e aşıktır.