Savaşçı Saat Kaçta Başlıyor Fox Tv

Savaşçı Saat Kaçta Başlıyor Fox Tv

184 views
Savaşçı 14 Bölüm Fragmanı 1 Ekim Pazar Detaylar Gelişmeler!

Savaşçı Saat Kaçta Başlıyor Fox Tv . Savaşçı dizisi Fox Tv ekranlarında beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Yeni sezon dizilerinden Savaşçı Fox Tv ekranlarında pazar günleri yeni bölümleri ile yer almaya devam ediyor. Sevilen dizinin yeni bölümleri her hafta merakla bekleniyor. Savaşçı dizisi ile ilgili gelişmeler ve detaylar haberimizde sizlerle.

Savaşçı Saat Kaçta Başlıyor Fox Tv

Savaşçı Saat Kaçta Başlıyor Fox Tv . Savaşçı dizisi Fox Tv ekranlarında pazar akşamları yerini alıyor ve yeni bölümleri ile Fox Tv ekranlarında yeni bölümleri ile yayınlanıyor sevilen dizi Savaşçı pazar günleri saat 20.00 de Fox Tv de yayınlanıyor.

Savaşçı Saat Kaçta Başlıyor Fox Tv

Savaşçı Saat Kaçta Başlıyor Fox Tv . Limon Film tarafından yapılan sevilen dizi Savaşçı yönetmen koltuğunda Hayri Aslan yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu yer alıyor. Sevilen yeni dizide birbirinden ünlü isimler ekranlarda yer alıyor. Bunlar Berk Oktay , Yıldız Çağrı Atiksoy , Murat Serezli , Fırat Albayram , Burç Kümbetlioğlu , Alican Albayrak , Uğur Biçer , Bahadır Vatanoğlu , Hakan Dinçkol , Nazan Diper , Doğan Bayraktar , Zeynep Elçin , Yeliz Akkaya ve Ali Tarık Fındık yer alıyor.

Sevilen dizi Savaşçı pazar günleri saat 20.00 de Fox Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen yeni dizi yeni bölümleri ile yeni sezonda da ekranlarda yerini almaya devam edecek. Yeni dizinin detayları ve gelişmeleri için sitemizi ve haberlerimizi takip etmeyi unutmayınız.