Savaşçı Saat Kaçta Hangi Kanalda Başlıyor

Savaşçı Saat Kaçta Hangi Kanalda Başlıyor

439 views

Savaşçı Dizisi Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlıyor Türk televizyonlarının sevilen dizilerinden olan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan dizi ile ilgili gelişmeler sizlerle olmaya devam ediyor. Dizinin hangi kanalda yayınlandığı ve saat kaçta başladığı sorularının cevabı haberimiz detaylarında!

Pazar akşamlarının bir numaralı dizilerinden bir tanesi de Savaşçı oldu.  İlk bölümü ile 9 Nisan Pazar akşamı yayınlanan ve başrollerinde ise Murat Serezli, Berk Oktay gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisinde Bordo Berelilere mensup olan ve özel kuvvetlerden oluşan Kahraman Türk askerleri Kılıç timinin hikayesi ele alınıyor.

Dağ 2 gösterdiği performans ile alkışları toplayan Murat Serezli Savaşçı dizisinde ise Albay Halil İbrahim Kopuz karakteri ile Kılıç timine öncülük ediyor.

Savaşçı Dizisi Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlıyor

Son dönemlerde dikkatleri üzerine çeken askeri dizilerden bir tanesi olan Savaşçı dizisinin yayınlandığı kanal Fox Tv.Her Pazar akşamı saat 20.00’de yayınlanmaya devam eden Savaşçı dizisinin yeni bölümleri ve gelişmelerini sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.9 Nisan Pazar akşamından bu yana sevenleri karşısında olan Savaşçı dizisi önümüzdeki sezon da nefes kesen gelişmeleri ile sevenlerinin karşısında olacak.

Savaşçı Dizisi Konusu

Kılıç Timi komutanları Albay Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un tutuklanıp hapse atılmasının ardından üç astsubay üyesinin de meslekten ihraç edilme noktasına gelmesi ile dağılmıştır.Darbe girişiminin hemen ardından darbeci örgütün kumpaslarıyla içerde bulunan iki subay, Kopuz Albay ve Yüzbaşı Kağan Bozok özel emirle birlikte tekrardan Kılıç timinin kurulması için harekete geçerler.

Hayatının en önemli dönemecinde bulunan Kağan’ın hayatına ise Aslı girmiştir. Zor bir kişilik olan Aslı Kağan’ın dünyasına kişiliğine her ne kadar ters olsa da bu ilişki zamanla aşka dönüşecektir.

Ancak son zamanlarda yaşanan olaylarda Kağan yüzbaşı ve Aslı vatanla ilgili konularda karşı karşıya gelecek ve aslı babası hakkındaki gelişmeleri öğrenecektir.