Savaşçı Şehit Olan Kim Adı Ne (Köpek Sorumlusumu Şehit Oldu) 17 Eylül

Savaşçı Şehit Olan Kim Adı Ne (Köpek Sorumlusumu Şehit Oldu) 17 Eylül

484 views

Savaşçı 17 Eylül Pazar Kim Öldü? Fox Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Savaşçı dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 17 eylül Pazar akşamı sevenlerinin karşısında nefes kesen bir bölümle yayınlanıyor. Dizinin bu haftaki bölümünde şehit olan asker ile ilgili bilgiler merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Her bölümü merakla takip edilen ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Savaşçı dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Başrollerinde Murat Serezli, Berk Oktay gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisi 17 eylül Pazar oldukça etkileyici bir bölümle yayınlanıyor.

Dizinin bu haftaki bölümünde terörist doktor ve Rojda’nın saldırıları ile sarsılan Kılıç Timi zor durumda ve çatışmada bir asker şehit oluyor.

 

Savaşçı 17 Eylül Pazar Kim Öldü?

Savaşçı dizisinde bu hafta oldukça etkileyici bir bölümle karşı karşıyayız. Bu hafta Rojda’nın beklenmedik saldırısının ardından Kılıç Timi Albay Kopuz’u korumak için ne gerekirse yapmaya kararlıdır. Doktor ise Kopuz’u yok etmek için varını ortaya koymak istiyor.

Ölümün kol gezdiği şu günlerde bilinmeziik içerisinde yol alan Kılıç timi aldığı emir ile birlikte Doktor’u ortadan kaldırmak için harekete geçer. Savaşçı dizisinde şehit olan askerin kim olduğu merak ediliyor. Bilgi kesin olarak belli olduğu takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.