Savaşçı Serdar Üstteğmen Kimdir?Gerçek Adı,Yaşı,Boyu Nedir?

Savaşçı Serdar Üstteğmen Kimdir?Gerçek Adı,Yaşı,Boyu Nedir?

186 views

Fox TV ekranlarında yayınlandığı günden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilen savaşçı dizisi herkesin beğenisini kazandı. Dizide rol alan oyuncular canlandırdıkları karakterde sergiledikleri performans ile büyük başarı sağladı. Savaşçı dizisinde karakterlerden birisi de Serdar üsteğmen oldu. Yakışıklılığı ve performansı ile dikkat çeken Serdar üsteğmen kimdir merak ediliyor. En çok konuşulan karakterlerden birisi olan Serdar üsteğmen kimdir? Öldü mü yaşıyor mu detaylar sizler için haberimizde…

FOX TV ekranlarının yeni dizisi savaşçı ilk bölümünde izleyiciyi ekran başına kilitledi. İlk bölümde çıkılan bir operasyon sonrasında patlama sonucu şoka giren ve kendine gelemeyen Serdar üsteğmen çatışma ortasında kendimde değilim işçisine yürüyüp sonunda Yüzbaşı kanun gayreti ve çabası ile uçurumda tutunmaya gayret göstermiştir. Dizinin ilk bölümünü izleyenler gayet iyi bilirler ki uçurumdan aşağı yuvarlandı görüntüsü herkesin yüreklerine dağladı. Serdar Üsteğmenin ölmediği Albay Halil İbrahim Kopuz tarafından Yüzbaşı karna söylense de yeni bölümde olup olmayacağı merak konusu oldu. Serdar üsteğmen gerçekten yaşıyor mu dizide ne zaman ortaya çıkacak gibi soru işaretleri akıllarda yer ediyor.

Fırat Albayram tarafından canlandırılan Serdar üsteğmen karakteri aha ilk bölümde en çok konuşulan isim oldu. Fırat Albayram 11 Ocak 1985 yılında Aydın Nazilli’de dünyaya geldi. Başarılı ve yakışıklı oyuncu İstanbul Haliç Üniversitesi’nde tiyatro oyunculuk bölümünden mezun oldu. Adanalı dizisinde ve boncuk karakteriyle izlediğimiz Fırat Albayram,Ceyda Kasaba isimli kişi ile biz yıllık evlidir.

Serdar üsteğmen bizde ölmedi örgütün elinde rehin tutuluyor. İlerleyen bölümlerde kurtarılması için bir operasyon düzenlemesi bekleniyor.