Savaşçı Terörist Doktor Kimdir Oynadığı Diziler Gerçek Adı

Savaşçı Terörist Doktor Kimdir Oynadığı Diziler Gerçek Adı

183 views

Savaşçı Terörist Doktor Kimdir Oynadığı Diziler Gerçek Adı Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Savaşçı dizisi ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi yeni bölümü ile 17 eylül Pazar akşamı yayınlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan yeni karakterlerden olan terörist doktor karakteri ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli gibi isimlerin yer aldığı ve özel harekat timi olan kılıç timinin yaşadıklarını ele alan Savaşçı dizisi Limon Film’in yapımcılığında yoluna başarılı ve emin adımlarla devam ediyor.

Uzun bir aranın ardından yeni bölümü ile 10 Eylül Pazar akşamı yayınlanan Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda yeni bir karakter ön plana çıktı. Bu karakterin ismi ise doktor.

Kılıç Timi’nin bitirmek istediği isimler arasında yer alan ve bir türlü ele geçirilemeyen doktor karakterini canlandıran isim merak ediliyor. Ayrı bir bilgi vermek gerekirse Doktor karakteri gerçek hayattan alınan bir karakter.

Doğu bölgesinde ülkemizi savunan kahraman askerlerimizin bitirmek için çaba gösterdiği ve askerlerimizin şehit olmasına neden olan terörist doktor karakteri Savaşçı dizisinde de ele alınmıştır.

 

Savaşçı Terörist Doktor Kimdir Oynadığı Diziler Gerçek Adı

Savaşçı dizisinde terörist doktor ismini canlandıran oyuncunun gerçek adı ise Koray Şahinbaş’tır. Daha önce bir çok dizide rol alan Koray Şahinbaş 1972 yılında dünyaya gelmiştir ve 1.80 boyunda 80 kilo ağırlığındadır. Oyuncunun rol aldığı bazı diziler ise şu şekilde;

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek

Kızıl Elma

Böyle Bitmesin

Veda

Dila Hanım

Hayat Devam Ediyor

Uçurum

İffet

Avrupa Avrupa