Savaşçı Yüzbaşı Kağan Berk Oktay Yok mu? Diziden Ayrılacakmı?

Savaşçı Yüzbaşı Kağan Berk Oktay Yok mu? Diziden Ayrılacakmı?

177 views

Savaşçı Yüzbaşı Kağan Diziden Ayrıldı Mı Berk Oktay Yok mu? Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve her bölümü keyifle takip edilen Savaşçı dizisinin önemli isimlerinden olan Berk Oktay ile ilgili çıkan diziden ayrılıyor haberinin detayları sizler için hazırladık. İşte bilgiler..

Pazar akşamlarının fenomen yapımlarından olan Savaşçı dizisinde Bordo Berelilere bağlı kılıç timinin hikayesi ele alınıyor. Murat Serezli’nin canlandırdığı Albay Halil Kopuz ve ekibinin yaşadığı her anı ele alan Savaşçı dizisinin bir başka önemli ismi olan Berk Oktay hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı. Dizi seti ile yaşadığı sorunlar nedeniyle diziden ayrılacağı belirtilen Berk Oktay hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık.

Son günlerde medyada gündemi meşgul eden konu Berk Oktay’ın Limon Film çalışanlarına ağır hakaretler edip seti terk ettiği konusu oldu. Bunun üzerine dizi seti çalışanlarından yapılan resmi açıklamaya göre Berk Oktay ile birlikte çalışmak istemedikleri ve durumu boykot ettikleri açıklandı. İşte o açıklama;

“Bizler Limon Yapım’ın Fox TV’de yayınlanan Savaşçı dizisinin teknik ekibi olarak, bu sabaha karşı sahne çekimi sırasında başrol oyuncusu Berk Oktay’ın tüm ekibe ağır hakaretler ve küfür ederek seti terk etmesinden dolayı Berk Oktay ile çalışmayı reddederek kendisini boykot ediyoruz. Bu kararımızı tüm kamuoyuna duyururuz.”

Savaşçı Berk Oktay Diziden Ayrılıyor Mu?

Dizi setinde çalışanlarla yaşadığı sorunlar gündeme bomba gibi düşen Berk Oktay’ın bu yaşananların ardından diziden ayrılacağı ve yeni sezonda oyuncu kadrosunda yer almayacağı belirtiliyor. Berk Oktay ve dizi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Daha önce bir çok yapımda rol alan ve ülkemizin başarılı isimlerinden olan Berk Oktay son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan İlişki Durumu Evli dizisinde rol aldıktan sonra yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Savaşçı dizisinden teklif almış ve bu teklifi kabul etmişti.

Savaşçı dizisi yeni bölümleriyle her Pazar akşamı saat 20.00’de Fox Tv’de!